لباس فرم و ارتباط با مشتری

5/28/2018 6:32:53 PM میثم فراهانی | زوملَن 3 نظر
لباس فرم و ارتباط با مشتری

تأثیر لباس فرم یا لباس کار بر مشتری

قطعا برای شما هم پیش آمده است که به محلی جهت خرید رفته باشید و پرسنل آن مکان دارای لباس فرم بوده اند و همین موضوع تاثیر بسزایی در نحوه برخورد و خرید شما داشته است. ما در مورد ظاهر فیزیکی خود صحبت نمی کنیم، منظور ما حتی بیشتر در نحوه پوشش است ، ما در موردلباس فرم هایی که شما میپوشید صحبت می کنیم.اخیرا روانشناسان درباره نحوه پوشش افراد در جذب مشتری تحقیق کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که قطعا یکی از عوامل مهم در جذب مشتری یونیفرم و یا لباس فرم یا لباس کار شرکت میباشد.

چگونه لباس فرم یا  لباس کار بر رفتار مشتری تأثیر می گذارد

آنچه ما می پوشیم به طور مستقیم بر نحوه برخورد مشتری تاثیر می گذارد که چگونه دیگران مارا به ویژه در زمینه های شایستگی، قدرت و هوش درک میکنند.در یک مثال ساده میتوان به این قضیه پی برد مثلا یک پزشک با پوشیدن یک کت آزمایشگاهی، یا پرستاربا پوشش روپوش آزمایشگاهی قابل اعتمادتر و حرفه ای تر از لباسهای دیگرعمل خواهد کرد. این همان دلیل است که روانشناسان لباس کار و فرم اداری را  لباس مناسب برای کار میدانند - همانطور که خودتان را از لحاظ فرم و لباس کاری که بر تن دارید نمایش میدهید، به کاراکتر خود در کار می پردازید

علاوه بر این، درمحل هایی همانند هتل ها ، مراکزصنعتی یا عمومی، یک فرم کاری، نمایانگراین خواهد بود که این فرد می داند چه کاری انجام می دهد و می تواند به مشکلات شما کمک کند. اگر فردی را در مکانیکی می بینید، اولین فکر شما این خواهد بود که این فرد می تواند به شما کمک کند ماشین خود را تعمیر کنید. آرم ها و نام تجاری در لباس ها یک راه عالی برای این مرحله است و خود را به عنوان بخش مهمی از شرکت شما معرفی می کند که شرکت ما میتوانند این علائم را مطابق با نام تجاری شرکت شما برروی لباس فرم های و یا لباس کارهای پرسنل اجرا کند.

مشتریان هنگامیکه شما را با لباس فرم می بینند ،شما را به عنوان کسی می دانند که چه وظیفه ای را بر عهده داردو می توانند به هر مشکل یا سوالی که دارید کمک کنند.هنگامیکه لباس های کار در محل کار شما جا بیافتد، زمان شروع فکر کردن درباره ایجاد یک سیاست واحد است

 و مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید لباس های فرم خود را از سون فرم خریداری نمایید

ما به خودمان افتخار می کنیم که با توجه به وابستگی ملی ما به مشتری هایمان ، لباس فرم و لباس کارهارا با قیمت های رقابتی تر و با کیفیت تر ارائه میدهیم.

میخواهید با خدمات ما شروع کنید؟ آیا در مورد خدمات ما سوالی دارید؟

با تلفن ۷۷۸۹۸۴۸۹-۷۷۲۷۶۵۸۳-۰۲۱ با ما تماس بگیرید